URODZINOWA MAJóWKA Z ERASMUSEM

Wszystkich studentów, a zwłaszcza przyszłorocznych stypendystów programu Erasmus, serdecznie zapraszamy na piknik z okazji 10 urodzin obecności programu LLP Erasmus na UAM!!!!!!! Program spotkania:

17.00 - otwarcie pikniku przez władze Uniwersytetu

17.25 - rozpoczęcie loterii

17.30 - wielkie grillowanie, otwarcie namiotów narodowych, rozpoczęcie gier narodowych

18.30 - ogłoszenie wyników loterii

19.00 - koncerty zespołów: MS411, Los Grandes Rudeboys, Ene Due Rabe, Plotki, Metal Notes

22.00 - zakończenie

Zapraszamy wszystkich studentów!!!!! To świetna okazja dowiedzieć się bezpośrednio od Erasmusów jak wyglądają studia na zagranicznej uczelni. Możecie pograć we francuskie boule, posłuchać hiszpańskiej muzyki i skosztować tureckiej kuchni!!!

Podczas pikniku ESN UAM przeprowadzi nabór na przyszłorocznych opiekunów Erasmusów - to jedyna okazja aby zostac Mentorem!!!!

Szczegóły: esn.amu.edu.pl

Organizatorzy: ESN UAM, DPMiWZ, zagraniczni studenci na UAM